Links

Gerhard Landwehr – historical bows: www.gerhardlandwehr.eu

Gesina Liedmeier – viola-da-gambabouw, beeldsnijden, restauratie: www.liedmeier.nl

Adriana Breukink – blokfluitbouw: www.adrianabreukink.com

Bert van Dijk – audio-opname en -techniek: bert@helixaudio.nl

Valerie Granberg – fotografie, film/video: www.valeriegranberg.nl

Paul van Heck – Senior lecturer Universiteit Leiden, Italiaanse taal en cultuur www.hum.leiden.edu

Anton Havelaar – fotografie: www.antonhavelaar.nl

Lieven Baert – autoriteit op het gebied van historische dans: www.historicaldance.com

Nieuwendammerkerk – www.nieuwendammerkerk.nl

Stichting QEM – www.stichting-qem.nl

Coquinaria (Christianne Muusers) – Culinaire geschiedenis in onderzoek en praktijk: www.coquinaria.nl

De Concertzender – www.concertzender.nl

Valeria Mignaco – sopraan: www.valeriamignaco.com

Alfonso Marín – luitbouw: www.marinlutes.com

Lutevoice duo – Valeria Mignaco, sopraan en Alfonso Marín, luit: www.lutevoice.com

Vocaal Ensemble Larynx: larynx.jimdo.com

Martine des Tombe – dirigente – www.martinedestombe.nl

Pauline Kolsteeg – fotografie, en overigens vooral oploscoach: www.deoploscoach.nl

Peter Holthuizen – fotografie en overigens vooral websitebouwer: www.koorwebdesign.nl

Gijs Mathijs ontwerpers – typografie en illustratie: gijsmathijs.nl

Aukje Vergeest – AV Beeldvertaling – heldere teksten over beeldende kunsten: www.beeldvertaling.nl

René Genis – luit: www.renegenis.nl

Israel Golani – luit, theorbe, barokgitaar: www.israelgolani.com

Margo Fontijne – viola da gamba en vedel: www.margofontijne.nl

LogoCoronaSuperklein

 

 

 

VIDEO

AUDIO

CONTACT

STARTPAGINA en ALLE BERICHTEN